Pripravujeme

Pokiaľ sa prihlásiš k odberu newsletteru, budeme ti pravidelne zasielať informácie o novinkách. Prihlásenie k newsletteru nájdeš v nasteveniach účtu.

 

December 2018

Šepot podzemí

Šepot podzemí

Interpret: Tomáš Kobr
Vydavateľ: Tympanum
Další případ ze světa nejúspěšnější městské fantasy uplynulého desetiletí!
Jmenuji se Peter Grant. Není to tak dávno, co jsem byl obyčejný četnický zelenáč v řadách londýnské Metropolitní policie. Teď jsem policejní detektiv a čarodějnický učeň.
Gorila a já

Gorila a já

Interpret: Martha Issová
Vydavateľ: Tympanum
Hlavní hrdinkou knihy je osmiletá Jonna, která žije v dětském domově. Ředitelka ji nemá ráda a ochotně ji předá k adopci děsivé Gorile, která do domova jednoho dne přijede v otlučeném Volvu. Gorila žije na skládce a živí se prodejem šrotu. Jonna se nejprve Gorily bojí, myslí si, že ji chce sníst, ale postupně se s ní spřátelí.
Američtí bohové

Američtí bohové

Vydavateľ: Tympanum
Stín se dostává po třech letech z vězení. Milovaná manželka Laura je po smrti a všechny jeho vyhlídky se rázem smrskly v chladnou prázdnotu. Cestou na pohřeb, v letadle zmítaném bouří,Stína osloví postarší muž jménem Středa a nabídne mu, aby vstoupil do jeho služeb. Stín nejprve odmítne, ale po noční pijatice, krvavé rvačce se Středovým přítelem Mákem Sweeneym a poté, co se stane svědkem několika neuvěřitelných kousků, která nebezpečně připomínají skutečná kouzla, nakonec na Středovu nabídku kývne.
Poslední tango v Havaně

Poslední tango v Havaně

Interpret: Libor Terš
Vydavateľ: Audiotéka
Další volné pokračování jednoho z nejprodávanějších titulů Františka Kotlety. Tomáš Kosek znovu řeší netradiční případy spojené s magií, démony a děsivými artefakty, které jsou nejen plné napětí, ale i sexu.
Anatomie skandálu

Anatomie skandálu

Vydavateľ: Audiotéka, Bookmedia
Je možné, že ani po dvanácti letech manželství o svém partnerovi nevíte vše? Sophiin manžel James je milující otec, pohledný muž a veřejně známá osobnost. A přesto je obviněn z hrozného zločinu. Sophie je přesvědčena, že je nevinný, a zoufale se snaží zachránit svoji rodinu.

Január 2019

Tiché lži

Tiché lži

Vydavateľ: Audiotéka, Bookmedia
Sliby trvají jen tak dlouho, dokud věříte tomu, kdo je dal… Autorka bestselleru Ví o tobě se vrací s neuvěřitelně propracovaným, napínavým psychologickým thrillerem o třech ženách, jejich tajemstvích a nebezpečí, kterému nemohou uniknout.
Copyright © 2015-2018 Audiotéka.cz s.r.o.