Pripravujeme

Pokiaľ sa prihlásite k odberu newsletteru, budeme vám pravidelne zasielať informácie o novinkách. Prihlásenie k newsletteru nájdete v nasteveniach vášho účtu.

 

August 2018

Temný les

Temný les

Interpret: Zbyšek Horák
Vydavateľ: Audiotéka
Země bude za 400 let vystavena invazi mimozemské rasy. Na Zemi už působí sofony, subatomární vyzvědači Trisolaranů, které dokáží odhalit i ty nejtajnější obranné plány lidstva. Existuje jen jedno místo, kde sofony nemohou odposlouchávat – lidské nitro. OSN tak světu představí čtyři jedince, kteří jsou jejich poslední nadějí na záchranu.
Černá zem

Černá zem

Interpret: Pavel Rímský
Vydavateľ: Audiotéka
V Osvětimi zahynulo zhruba milion židovských mužů, žen a dětí. Na východě Polska, v Pobaltí, na Ukrajině a v Bělorusku jich bylo vyvražděno téměř pět milionů. Timothy Snyder líčí Holokaust historicko-politickou analýzou, která nabízí další a jiný pohled na děsivé dějiny druhé světové války.
451 stupňů Fahrenheita

451 stupňů Fahrenheita

Vydavateľ: Plus
451 stupňů Fahrenheita je teplota, při níž papír hoří. V Bradburyho temné vizi budoucnosti nejsou hasiči vybaveni vodními stříkačkami, ale plamenomety, které ničí poslední svědectví svobodného myšlení – knihy.
Robinson Crusoe

Robinson Crusoe

Interpret: Zbyšek Horák
Vydavateľ: Albatros Media
Moderní a přitom věrné převyprávění slavného románu tentokrát k poslechu!

September 2018

Citadela

Citadela

Interpret: Jiří Dvořák
Vydavateľ: Audiotéka, Vyšehrad
Básnická próza autora, jehož filozofické myšlenky nadchly celé generace už v díle Malý princ. Své úvahy, které střádal během života, zasazuje Antoine de Saint-Exupéry do prostředí karavany putující pouští. Byť knihu nedokončil, vzešel z jeho myšlenek významný duchovní odkaz o lidském osudu.
Těmná věž

Temná věž

Interpret: Libor Terš
Vydavateľ: Audiotéka
Dlouhé vyprávění o pistolníkovi Rolandovi z Gileadu a jeho putování k Věži se blíží ke svému závěru.
Čaroděj na severu

Čaroděj na severu

Interpret: Matouš Ruml
Vydavateľ: Audiotéka
Will coby plnohodnotný hraničář se ocitne spolu s Alyss ve víru nového dobrodružství, které ho zavede do odlehlého léna daleko na severu. Zde má tajně vyšetřit, jaká pravda se skrývá za místními zvěstmi o čarodějnictví.
Káťa a Škubánek

Káťa a Škubánek

Autor: Hana Lamková, Josef Lamka a Libuše Koutná
Interpret: Jitka Molavcová
Vydavateľ: Albatros Media
Rozpustilá vyprávění o holčičce Kátě a jejím chlupatém kamarádovi, pejskovi Škubánkovi.
Neznámí hrdinové

Neznámí hrdinové

Interpret: Lukáš Hlavica
Vydavateľ: Albatros Media
Byli ochotni položit život i za nás – skuteční hrdinové, na které se velmi rychle zapomnělo, nebo zůstali úplně neznámými.
Proč máma pije

Proč máma pije

Autor: Gill Sims
Vydavateľ: Motto
Humorné vyprávění (nejen) pro mámy, ve kterém se leckdo najde.
Pohádky o princeznách

Pohádky o princeznách

Vydavateľ: CPRESS
Každá malá slečna se někdy chtěla stát princeznou stejně jako hlavní hrdinka této knížky zvědavá holčička Sára, které její laskavý dědeček každý večer vypráví před spaním pohádku o jedné z princezen.
Copyright © 2015-2018 Audiotéka.cz s.r.o.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.