Pripravujeme

Pokiaľ sa prihlásite k odberu newsletteru, budeme vám pravidelne zasiela informácie o novinkách. Prihlásenie k newsletteru nájdete v nasteveniach vášho účtu.

 

marec 2018

Kruh

Kruh

Dave Eggers
Vydavateľ: Audiotéka
Předloha filmu s Emmou Watson v hlavní roli přichází i v audioknižní podobě! Příběh, který dokonale vystihuje naši dobu a poukazuje na odvrácenou stranu světa sociálních sítí.
Čte Radek Valenta.
Cíl

Cíl

Eliyahu M. Goldratt
Vydavateľ: Audiotéka
Autor románu dr. Goldratt byl označen časopisem Fortune Magazine jako "guru průmyslu" a časopisem Business Week jako "génius". Poutavou formou románu vám odhalí jak z pozice manažera dovést firmu ze dna z rozkvětu.
Interpret: Zbyšek Horák
Vlci z Cally

Vlci z Cally

Stephen King
Vydavateľ: Audiotéka
Pistolníci se opět vydávají na cestu za Temnou věží. Nečekaně je vyhledají vesničané, kteří je požádají o pomoc a úlevu, neboť jsou sužování bytostmi, jež se nazývají Vlci...Čte Libor Terš.
Divoké karty - 1. díl

Divoké karty - 1. díl

G. R. R. Martin
Vydavateľ: Audiotéka
Odhalte tajné dějiny světa – dějiny, v nichž Zemi roku 1946 postihne mimozemský virus, jenž hrstku přeživších obdaří podivuhodnými silami. Čte Michal Stalmach.
Sestup

Sestup

Tim Johnston
Vydavateľ: Audiotéka
Horská dovolená rozpadající se rodiny se promění v horor ve chvíli, kdy se v lesích ztratí dcera Caitlin. Z dovolené se najednou stává hra o čas a boj o život. Čte Martin Pisařík.
 

Apríl 2018

Orlova kořist

Orlova kořist

Simon Scarrow
Vydavateľ: Audiotéka
Centurioni Cato a Macro spolu se zbytkem nejsilnější armády tehdejšího světa bojují o Británii proti národu barbarů, ale nepřátelé mají i ve svých vlastních řadách...
Napínavé pokračování série Quintus Licinius Cato čte Marek Holý.
Copyright © 2015-2018 Audiotéka.cz s.r.o.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.