Pripravujeme

Pokiaľ sa prihlásite k odberu newsletteru, budeme vám pravidelne zasielať informácie o novinkách. Prihlásenie k newsletteru nájdete v nasteveniach vášho účtu.

 

Október 2018

Manželka mezi námi

Manželka mezi námi

Interpret: Jana Štvrtecká
Vydavateľ: Motto
Která je ta druhá? Psychologický thriller o manželství, zradě a nebezpečných pravdách.
Jak si lidé hrají

Jak si lidé hrají

Autor: Eric Berne
Interpret: Miroslav Černý
Vydavateľ: Tympanum
Když kniha Jak si lidé hrají vyšla před bezmála padesáti lety poprvé, stala se revolučním psychologickým textem, umožňujícím porozumět tomu, co se skutečně děje mezi lidmi během základních sociálních interakcí. Všichni hrajeme hry. Některé mohou být docela nevinnou stereotypní zábavou, jiné přerůstají v posledku škodlivé opakování nefunkčních životních vzorců.
České pověsti pro malé děti 2

České pověsti pro malé děti 2

Interpret: Arnošt Goldflam
Vydavateľ: Edika
Zkrácené verze nejznámějších českých pověstí přepsaných do jazyka srozumitelného dětem raného školního věku.
Poustevník

Poustevník

Interpret: Zdeněk Kupka
Vydavateľ: Audiotéka, Bookmedia
Poustevník je zločinec na útěku. Vyhlédne si člověka, kterého nebude nikdo postrádat, ukradne mu identitu a dál žije jeho život. Další díl série slavného severského spisovatele a bývalého kriminalisty.
Petr Pan

Petr Pan

Interpret: Lukáš Hlavica
Vydavateľ: Tympanum
Všechny děti až na jedinou výjimku vyrostou. Tou výjimkou je Petr Pan. Tenhle kouzelný malý vejtaha, který se rozhodl, že se z něj nikdy nestane nudný dospělák, žije na jednom ostrově v tajemné Zemi Nezemi. A nežije tu sám! Kromě dalších kluků Ztraceňáků, jsou tu víly, ale taky krvežízniví piráti s kapitánem Hákem v čele.
Hadí doupě

Hadí doupě

Vydavateľ: Tympanum
Jedna rozvětvená rodina, jeden zvláštní dům a mnoho nebezpečných tajemství... Příběh, který Agatha Christie označila za jednu ze svých nejoblíbenějších detektivek.
Malý miliardář

Malý miliardář

Interpret: Jiří Lábus
Vydavateľ: Tympanum
Existuje něco, co si za peníze nekoupíš? Joe je boháč, přesněji řečeno nejbohatší dvanáctiletý kluk v celé Británii. Má všechno, nač si vzpomene: vůz formule 1, kino, pět set párů sportovních bot, orangutana jako sluhu. A přece mu něco důležitého chybí: kamarád.
Strašidýlko Stráša

Strašidýlko Stráša

Vydavateľ: Tympanum
Lidé si myslí, že být strašidlem je docela jednoduchá věc. Ale to je omyl, vážení! Strašení je vážná a zodpovědná práce. Je to zaměstnání jako každé jiné, a proto k němu potřebujete talent a vzdělání.

November 2018

Hora mezi námi

Hora mezi námi

Interpret: Marek Holý
Vydavateľ: Motto
Strhující příběh o lásce a o přežití, kde hlavní role ve filmové adaptaci ztvárnili Idris Elba a Kate Winslet.
Přichází bouře a provoz na letišti je ochromen. Ashley se bojí, že nestihne vlastní svatbu, na chirurga Bena čekají pacienti. Ačkoli se nikdy neviděli, objednají si spolu charterový let, aby se dostali domů dřív. Jejich letadlo se ale zřítí a oni se ocitají uprostřed zasněžených hor bez naděje na záchranu.
Kaktus

Kaktus

Interpret: Dana Černá
Vydavateľ: Motto
Susan Greenová je nezávislá, samostatná a svůj život má naprosto pod kontrolou. Rozhodně nehodlá plýtvat časem na vztahy plné citových zmatků. Jenže pak se vlivem nečekaných událostí začne její pečlivě vybudovaný řád hroutit a Susan si postupně uvědomuje, že nemůže ovládnout všechny aspekty svého osudu…
Husitská epopej VII. - Za časů Vladislava Jagellonského

Husitská epopej VII. - Za časů Vladislava Jagellonského

Interpret: Jan Hyhlík
Vydavateľ: Tympanum
Sedmidílná sága vypráví o událostech slavné i pohnuté doby 15. století v Českém království. Snad žádná jiná historická epocha našich dějin není v obecných představách tak kontroverzní jako právě husitství.
Šepot podzemí

Šepot podzemí

Interpret: Tomáš Kobr
Vydavateľ: Tympanum
Další případ ze světa nejúspěšnější městské fantasy uplynulého desetiletí!
Jmenuji se Peter Grant. Není to tak dávno, co jsem byl obyčejný četnický zelenáč v řadách londýnské Metropolitní policie. Teď jsem policejní detektiv a čarodějnický učeň.
Hipík

Hipík

Interpret: Martin Pechlát
Vydavateľ: Tympanum
Ve svém zatím nejvíce autobiografickém románu se Paulo Coelho vrací do svého mládí, do doby přelomu 60. a 70. let 20. století. Mladý Brazilec Paulo a Nizozemka Karla se setkávají v Amsterdamu, tehdejším ohnisku hnutí hippies, který se stává jedním z cílů Paulovy první cesty za moře. Namísto plánovaného cestování po Evropě se však Paulo nechá přesvědčit a nastoupí s Karlou do autobusu směřujícího do Káthmándú.
Věštba

Věštba

Vydavateľ: Tympanum
Jaký by byl váš život, kdybyste znali přesné datum své smrti? Je rok 1969 a po čtvrti Lower East Side v New Yorku se rozkřikne, že přicestovala žena s vyjímečnými schopnostmi, která dokáže každému předpovědět den jeho smrti. Pokušení nahlédnout do vlastní budoucnosti neodolají čtyři dospívající sourozenci z rodiny židovských přistěhovalců a vydají se za ní, aby poznaly svůj osud.
Drž mě pevně, miluj mě zlehka

Drž mě pevně, miluj mě zlehka

Vydavateľ: Tympanum
Je to jednoduché – chodí sem totiž lidi. A to znamená, že se může stát cokoliv. Argentinské tango, to jsou krásné ženy, vysoké podpatky, milongueros, vášeň a slunce ... ale také lidé s všedními starostmi, poutníci žíznící po lásce a objetí, které pohání lidská potřeba pohybovat se společně do rytmu hudby.
Gorila a já

Gorila a já

Interpret: Martha Issová
Vydavateľ: Tympanum
Koupit eknihu Hlavní hrdinkou knihy je osmiletá Jonna, která žije v dětském domově. Ředitelka ji nemá ráda a ochotně ji předá k adopci děsivé Gorile, která do domova jednoho dne přijede v otlučeném Volvu. Gorila žije na skládce a živí se prodejem šrotu. Jonna se nejprve Gorily bojí, myslí si, že ji chce sníst, ale postupně se s ní spřátelí.
Američtí bohové

Američtí bohové

Vydavateľ: Tympanum
Stín se dostává po třech letech z vězení. Milovaná manželka Laura je po smrti a všechny jeho vyhlídky se rázem smrskly v chladnou prázdnotu. Cestou na pohřeb, v letadle zmítaném bouří,Stína osloví postarší muž jménem Středa a nabídne mu, aby vstoupil do jeho služeb. Stín nejprve odmítne, ale po noční pijatice, krvavé rvačce se Středovým přítelem Mákem Sweeneym a poté, co se stane svědkem několika neuvěřitelných kousků, která nebezpečně připomínají skutečná kouzla, nakonec na Středovu nabídku kývne.

Neurčené

Anatomie skandálu

Anatomie skandálu

Vydavateľ: Audiotéka, Bookmedia
Je možné, že ani po dvanácti letech manželství o svém partnerovi nevíte vše? Sophiin manžel James je milující otec, pohledný muž a veřejně známá osobnost. A přesto je obviněn z hrozného zločinu. Sophie je přesvědčena, že je nevinný, a zoufale se snaží zachránit svoji rodinu.
Tiché lži

Tiché lži

Vydavateľ: Audiotéka, Bookmedia
Sliby trvají jen tak dlouho, dokud věříte tomu, kdo je dal… Autorka bestselleru Ví o tobě se vrací s neuvěřitelně propracovaným, napínavým psychologickým thrillerem o třech ženách, jejich tajemstvích a nebezpečí, kterému nemohou uniknout.
Leonardo Da Vinci

Leonardo Da Vinci

Interpret: Zbyšek Horák
Vydavateľ: Audiotéka, Bookmedia
Nekonečně zvědavý ješita, kterého vše lehko rozptýlí - poznej všechny tváře božského Leonarda ve velkolepém díle autora úspěšné biografie „Steve Jobs“.
Cesta vlka

Cesta vlka

Interpret: Michal Jagelka
Vydavateľ: Audiotéka, Bookmedia
Osvojte si umění přesvědčování, vlivu a úspěchu Jordan Belfort – zvěčněný Leonardem DiCapriem ve filmovém hitu Vlk z Wall Street – odhaluje systém prodeje a přesvědčování, díky němuž se z každého může stát opravdová hvězda.
Jezero

Jezero

Interpret: Neurčené
Vydavateľ: Tympanum
Rybářská vesnice někde na špinavém konci světa je místem, kde skomírají staré mýty a rodí se nové. Skrz hrubý nátěr socialistických pořádků stále ještě prosvítá bledá postava Ducha jezera, který vyhlíží další oběti. Kam zmizela Namiho matka? A co se stalo s otcem? Zůstala jen bába s dědkem a neznámý, nepřátelský svět za vyprahlým obzorem.
Pět amerických prezidentů, česká babička a já

Pět amerických prezidentů, česká babička a já

Interpret: Jitka Smutná
Vydavateľ: Tympanum
Vzpomínky Elišky Haškové Coolidge, významné Češky, která se dokázala prosadit jak ve vrcholném politickém prostředí v USA, tak po revoluci v bývalé vlasti. Líčí v nich idylické dětství v předválečném Československu, drama při poúnorové emigraci, studijní léta a práci v americké administrativě od 60. do 80. let, a nevyhýbá se ani soukromí.
Copyright © 2015-2018 Audiotéka.cz s.r.o.