Pripravujeme

Pokiaľ sa prihlásite k odberu newsletteru, budeme vám pravidelne zasiela informácie o novinkách. Prihlásenie k newsletteru nájdete v nasteveniach vášho účtu.

 

Jún 2018

Zlomené srdce

Zlomené srdce

Tim Weaver
Vydavateľ: Audiotéka
Přila na vyhlídku, zaparkovala, zahodila klíčky a už ji nikdo neviděl. David Raker, detektiv a soukromé očko se opět pouští do pátrání po nezvěstné herečce druhořadých hororových filmů.
Čte Igor Bareš.
Příběh nového jména

Noc

Bernard Minier
Vydavateľ: XYZ
Čtvrté pokračování bestsellerové série s kriminalistou Martinem Servazem v podmanivém podání Jiřího Žáka.
 
 
Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii

Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii

Ladislav Zibura
Vydavateľ: BizBooks
Mladý poutník se vydá pěšky probádat Kavkaz. Očekává nenáročný výlet, situace se mu ale brzy vymkne z nohou.

Júl 2018

Zpověď lovce ekonomik

Zpověď lovce ekonomik

John Perkins
Vydavateľ: Audiotéka
Bývalý ekonomický Hit Man John Perkins odkrývá zákulisí současné geopolitické krize a nabízí odvážné řešení nejnaléhavějších problémů.
Čte Zbyšek Horák.
Chaos

Chaos

Bruno Marion
Vydavateľ: Audiotéka
Ve své provokativní knize, pokrývající vše od osobních vztahů, přes zdroje energií až k tomu, jak a co naučit své děti, nahlíží Bruno Marion pod povrch zdánlivě nesmyslných událostí našich životů a odhaluje skryté vzorce, založené na Teorii Chaosu
Čte David Viktora.
Mír jako podnikatelský plán

Mír jako podnikatelský plán

Scilla Elworthy
Vydavateľ: Audiotéka
Třikrát nominovaná na Nobelovu cenu, Scilla Elworthy vydala vůbec první podnikatelský plán míru na základě 40 let zkušeností. Ve 25 reálných metodách na mezinárodní, národní i místní úrovni, kniha ukazuje, že válce lze zabránit po celém světě do 10 let a dokonce i za méně než 2 miliardy dolarů.
Čte Lucie Kožinová.
Příběh nového jména

Příběh nového jména

Elena Ferrante
Vydavateľ: Audiotéka
Ve druhém dílu tetralogie Geniální přítelkyně je zachyceno odbobí mládí dvou přítelkyň Eleny a Lily, objevování vlastního těla a sexuality.
Čte Zuzana Slavíková.
 
 
Ďáblův spár

Výkupné za Eraka

John Flanagan
Vydavateľ: Audiotéka
Skandijský oberjarl Erak podnikne nájezd na pobřeží pouštní země Aridy, přitom však padne do zajetí. Erakův zástupce Svengal se obrací o pomoc do Araluenu a Halt a Will se nabídnou, že vyplují se Svengalem do Aridy a přivezou za Eraka výkupné.
Čte Matouš Ruml.
Ďáblův spár

Ďáblův spár

Lara Dearmanová
Vydavateľ: Audiotéka
Když se novinářka Jennifer Doreyová po letech vrací na rodný ostrov Guernsey, chce naleznout ztracený klid. Na pláži se ale objeví tělo psychicky labilní dívky. Zjistí, že podobných úmrtí je mnohem více.
Čte Petr Kubes a Pavla Gajdošíková.

August 2018

Orlovo proroctví

Orlovo proroctví

Simon Scarrow
Vydavateľ: Audiotéka
Píše se rok 45 n. l. a centurioni Macro a Cato, kteří ještě nedávno sloužili v mocném římském vojsku, uvízli v Římě. Oba čekají na výsledky vyšetřování smrti dalšího důstojníka, ke které se nachomýtli, a jejich osud se zdá nejistý. V sázce však není pouze budoucnost obou vojáků...
Pokračování série Quintus Licinius Cato
Čte Marek Holý.
Copyright © 2015-2018 Audiotéka.cz s.r.o.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.