Prihlásiť sa
0

Pripravujeme

Chcete získať informácie o zaradení titulu? Prihláste si newsletter a budeme vám zasielať na e-mail všetky novinky a akcie na Audioteka.sk. Newsletter si môžete prihlásiť pri registrácii na našich stránkach alebo v nastaveniach v sekcii Súhlasím.

 

júl 2017

Profesionál

Profesionál

Ed McBain
Vydavateľ: Audiotéka
4. díl série 87. revír. Tentokrát musí parta z 87. revíru v čele se Stevem Carellou chytit podvodníka vskutku profesionálního kalibru. Pod různými záminkami láká peníze z bohatých důvěřivců, stejně jako z osamělých majetných žen. Dobývá ženská srdce se samozřejmou lehkostí. Detektivové znají všechny jeho triky, ale přesto jim stále přibývají mrtvoly na pobřeží… Interpret Jiří Plachý.
Astronautův průvodce životem na Zemi

Astronautův průvodce životem na Zemi

Chris Hadfield
Vydavateľ: Audiotéka
Plukovník Chris Hadfield věnoval desetiletí astronautickému výcviku a ve vesmíru strávil více než čtyři tisíce hodin. V této knize plné zábavných a poučných příběhů, okouzlujících líčení vesmírných procházek i chladně klidných popisů krizí vysvětluje, jak lze s použitím selského rozumu dosáhnout úspěchu. Interpret Ladislav Frej.

august 2017

Život za životem

Život za životem

Kate Atkinsonová
Vydavateľ: Audiotéka
Angličanka Ursula Toddová zemře těsně po narození jedné únorové noci roku 1910. V následující kapitole se téže únorové noci narodí znovu, přičemž tentokrát přežije, aby podstoupila celou řadu tragických, mnohdy heroických konců. Interpretka Tereza Bebarová.

september 2017

Případ Pavlína

Případ Pavlína

Martina Formanová
Vydavateľ: Tebenas
Návrat zoufalé matky pro své dítě pod falešnou identitou. Jeden z nejsilnějších příběhů české emigrace. Čte Petra Špalková.

október 2017

Rudé paprsky severního slunce

Rudé paprsky severního slunce

Markéta Hejkalová
Vydavateľ: Tebenas
Špionážní román s milostnou zápletkou, odehrávající se v Praze a obou částech korejského poloostrova. Čtou Simona Postlerová a Roman Štolpa.
Paní jezera

Paní jezera

Andrzej Sapkowski
Vydavateľ: Tympanum
5. část Ságy o zaklínači Geraltovi a princezně Ciri. Ciri, Geralt i Yennefer se na pozadí krvavého válečného konfliktu konečně setkají, avšak podobně jako v předchozích dílech ságy nelze očekávat, že věci půjdou tak jednoduše, jak byly naplánovány. Interpret Martin Finger.
Rudé paprsky severního slunce

Dlouhý stín času

Pavel Nauman
Vydavateľ: Tebenas
Strhující detektivka z šedesátých let. Od banální defraudace zlata po vyřešení brutální vraždy Otýlie Vranské. Čte Miroslav Táborský.