Prihlásiť sa
0

Pripravujeme

Chcete získať informácie o zaradení titulu? Prihláste si newsletter a budeme vám zasielať na e-mail všetky novinky a akcie na Audioteka.sk. Newsletter si môžete prihlásiť pri registrácii na našich stránkach alebo v nastaveniach v sekcii Súhlasím.

 

august 2017

Život za životem

Život za životem

Kate Atkinsonová
Vydavateľ: Audiotéka
Angličanka Ursula Toddová zemře těsně po narození jedné únorové noci roku 1910. V následující kapitole se téže únorové noci narodí znovu, přičemž tentokrát přežije, aby podstoupila celou řadu tragických, mnohdy heroických konců. Interpretka Tereza Bebarová.

september 2017

Případ Pavlína

Případ Pavlína

Martina Formanová
Vydavateľ: Tebenas
Návrat zoufalé matky pro své dítě pod falešnou identitou. Jeden z nejsilnějších příběhů české emigrace. Interpretka Petra Špalková.
Mrtvý klíč

Mrtvý klíč

D. M. Pulley
Vydavateľ: Audiotéka
Interpret: Robert Mikluš

október 2017

Rudé paprsky severního slunce

Rudé paprsky severního slunce

Markéta Hejkalová
Vydavateľ: Tebenas
Špionážní román s milostnou zápletkou, odehrávající se v Praze a obou částech korejského poloostrova. Čtou Simona Postlerová a Roman Štolpa.
Paní jezera

Paní jezera

Andrzej Sapkowski
Vydavateľ: Tympanum
5. část Ságy o zaklínači Geraltovi a princezně Ciri. Ciri, Geralt i Yennefer se na pozadí krvavého válečného konfliktu konečně setkají, avšak podobně jako v předchozích dílech ságy nelze očekávat, že věci půjdou tak jednoduše, jak byly naplánovány. Interpret Martin Finger.
Rudé paprsky severního slunce

Dlouhý stín času

Pavel Nauman
Vydavateľ: Tebenas
Strhující detektivka z šedesátých let. Od banální defraudace zlata po vyřešení brutální vraždy Otýlie Vranské. Čte Miroslav Táborský.