Prihlásiť sa
0

Pripravujeme

Chcete získať informácie o zaradení titulu? Prihláste si newsletter a budeme vám zasielať na e-mail všetky novinky a akcie na Audioteka.sk. Newsletter si môžete prihlásiť pri registrácii na našich stránkach alebo v nastaveniach v sekcii Súhlasím.

 
 

október 2017

Rudé paprsky severního slunce

Rudé paprsky severního slunce

Markéta Hejkalová
Vydavateľ: Tebenas
Špionážní román s milostnou zápletkou, odehrávající se v Praze a obou částech korejského poloostrova. Čtou Simona Postlerová a Roman Štolpa.
Paní jezera

Paní jezera

Andrzej Sapkowski
Vydavateľ: Tympanum
5. část Ságy o zaklínači Geraltovi a princezně Ciri. Ciri, Geralt i Yennefer se na pozadí krvavého válečného konfliktu konečně setkají, avšak podobně jako v předchozích dílech ságy nelze očekávat, že věci půjdou tak jednoduše, jak byly naplánovány. Interpret Martin Finger.
Rudé paprsky severního slunce

Dlouhý stín času

Pavel Nauman
Vydavateľ: Tebenas
Strhující detektivka z šedesátých let. Od banální defraudace zlata po vyřešení brutální vraždy Otýlie Vranské. Čte Miroslav Táborský.
Orel mezi vlky

Orel mezi vlky

Simon Scarrow
Vydavateľ: Audiotéka
Římská invazní armáda naráží v Británii na nesmlouvavý odpor neústupných kmenů a centurioni Macro s Catonem mohou jako jediní zachránit Řím od krvavé porážky. Čte Marek Holý
 

december 2017

Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou

Modlitba pro Kateřinu H.

Arnošt Lustig
Vydavateľ: Audioteka
Lustig ve své sugestivní novele zpracovává motiv sadistické léčky, s jejíž pomocí se nacističtí pohlaváři pokusili získat majetek od skupiny zajatých bohatých židovských obchodníků. Čte mistr slova Dušan Sitek.