Blisko 700 audiobooków, których posłuchasz tylko w Audiotece
Ponad 200 superprodukcji i audioseriali
52,99 zł
Poza Audioteka Klub
Opis
Świat milknie pod śniegiem, mróz ścina krew w żyłach, a pod nieskazitelną warstwą bieli kryją się najmroczniejsze sekrety.
Kiedy w zimowym lesie zostaje odnalezione ciało młodej kobiety, Anita Bauer – ambitna technik kryminalistyki, dla której to jedna z pierwszych poważnych spraw – szybko zaczyna wątpić w oficjalną wersję wydarzeń.
W tym samym czasie Maciej Wajda – doświadczony psychotraumatolog – angażuje się w niepokojącą historię mężczyzny cierpiącego na poważną lukę w pamięci. Gdy tajemniczy pacjent zaczyna podejrzewać, że w czasie, którego nie potrafi sobie przypomnieć, mógł dopuścić się zbrodni, Wajda musi zmierzyć się nie tylko z cudzymi wspomnieniami, ale również z własną przeszłością.
Dwie historie. Jedna tajemnica.
I lód, w którym zamknięta jest prawda.
Mroczny, nasycony skandynawskim klimatem kryminał o winie, odpowiedzialności i granicach ludzkiego umysłu.
Bo czasem najgorszy nie jest ten, kto zabił. Lecz ten, kto pamięta.
Jak słuchać audiobooka?
Słuchaj audiobooka na urządzeniach Android i iOS w aplikacji Audioteki
Oceny i opinie słuchaczy
4.4
Średnia z 116 ocen: 4.4Średnia z 116 ocen
Tylko zalogowani użytkownicy mogą ocenić produkt. Zaloguj się
Jolanta
3.06.2026
Ocena użytkownika Jolanta z 3.06.2026, ocena 5; pani Izabela jak zwykle nie zawiodła. Książkę pochłonęłam jednym tchem podobnie jak wszyskie inne udostępnione na portalu. Dla p.Izabeli przerwałam nawet lekturę wspaniałych kryminałów Mieczysława Gorzki, ale jedne i drugie czyta p. Filip Kosior to przyjemności jakby nie ma końca. Pani Izabelo koniecznie prosimy o ciąg dalszy losów bohaterów tj. Anity, Macieja i Borysa.pani Izabela jak zwykle nie zawiodła. Książkę pochłonęłam jednym tchem podobnie jak wszyskie inne udostępnione na portalu. Dla p.Izabeli przerwałam nawet lekturę wspaniałych kryminałów Mieczysława Gorzki, ale jedne i drugie czyta p. Filip Kosior to przyjemności jakby nie ma końca. Pani Izabelo koniecznie prosimy o ciąg dalszy losów bohaterów tj. Anity, Macieja i Borysa.
Misza Lewi
22.05.2026
Ocena użytkownika Misza Lewi z 22.05.2026, ocena 5; Książki pani Izabeli są na mojej liście ulubionych od pierwszej którą przeczytałem. W kryminał i thriller to ta Pani umie. Do tego porusza ważne i trudne tematy.
Tu jak zwykle jest wszystko i szybko. Są postaci i jest flow i trochę nowej wiedzy.
Poszło w jeden dzień i czekam na kolejną książkę.Książki pani Izabeli są na mojej liście ulubionych od pierwszej którą przeczytałem. W kryminał i thriller to ta Pani umie. Do tego porusza ważne i trudne tematy.
Tu jak zwykle jest wszystko i szybko. Są postaci i jest flow i trochę nowej wiedzy.
Poszło w jeden dzień i czekam na kolejną książkę.
Mormonka
11.06.2026
Ocena użytkownika Mormonka z 11.06.2026, ocena 5; Od kilku lat słucham audiobookòw polskich autorów (wyjątek stanowi Ken Follet) i uważam, że poziom pisarski rodzimych autorów jest na bardzo wysokim poziomie a Pani Janiszewska jest w moim TOP3. Dziękuję! Także Lektorowi!Od kilku lat słucham audiobookòw polskich autorów (wyjątek stanowi Ken Follet) i uważam, że poziom pisarski rodzimych autorów jest na bardzo wysokim poziomie a Pani Janiszewska jest w moim TOP3. Dziękuję! Także Lektorowi!
Opinie pochodzą od zarejestrowanych Klientów, którzy dokonali zakupu naszego produktu lub usługi. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z Warunkami opiniowania.