V dokumentu Láska nebolí promluvil Radek Banga o svém dětství a o násilí, kterém se na něj jeho otec dopouštěl. „I jen dívat se na ten dokument bylo pro mě těžké. Na premiéře jsem dokonce uvažoval, že odejdu,“ přiznává zpěvák. „O tom, co se děje doma, jsem se rozmluvil až na psychiatrii, když jsem měl panické ataky a těžké poruchy spánku,“ vypráví Radek Banga v Blízkých setkáních Terezy Kostkové. „Možná by mi stačilo jediné slovo,“ říká Banga o odpuštění, které nepřišlo.
