Cena:

30,90 €

Semafor - Komplet 1989-2015

Semafor - Komplet 1989-2015

Cena:

30,90 €

Popis

Semafor - Komplet 1989-2015 - audiokniha obsahuje výběr toho nejlepšího, co vzniklo za poslední čtvrtstoletí v divadle Semafor. Autorem většiny písní je Jiří Suchý. Hovoří a zpívají zejména Jiří Suchý a Jitka Molavcová.

Rozsáhlý komplet zaznamenává písňovou tvorbu divadla Semafor v rozpětí 26 let. V tak velkém časovém údobí samozřejmě není možné zachytit vše, proto se editor a dramaturg výběru Jan Kolář soustředil na písně, které považuje za zásadní pro jejich uměleckou hodnotu, či pro půvab, charakterizující příslušnou inscenaci.

Tento komplet obsahuje i jedno celistvé jevištní dílo - divadelní hru Lysistrata. Ta se trochu vymyká stylu divadla Semafor s typickými revue nebo hudebními komediemi. Několik komických výstupů navíc dokresluje poetiku tohoto divadla tvořeného geniálním tvůrcem Jiřím Suchým, jeho mimořádně tvárnou a rovnocennou partnerkou Jitkou Molavcovou a souborem většinou mladých a nadaných herců, zpěváků a hudebníků.

Ako audioknihu počúvať

Počúvajte audioknihy z webového prehrávača alebo pohodlne v mobilnej aplikácii Audioteka na zariadeniach:

Android

iOS

Ešte nemáte aplikáciu Audioteka vo svojom mobilnom zariadení? Stiahnite si ju z:

Hodnotenie užívateľov

Zatiaľ nehodnotené, buďte prvý/á!

Všetky hodnotenia pochádzajú od registrovaných užívateľov, ktorí zakúpili náš produkt či službu. Hodnotenie sú zberané, overované a zverejňované v súlade s Podmienkami a zásadami pre užívateľské hodnotenie