Cena:

15,99 €

Byla to tichá dívka

Byla to tichá dívka

Interpret
PrekladateľMonika Pavlisová
Dĺžka12 hod. 31 min.
Vydavateľ
TypAudiokniha
FormátMP3 na stiahnutie
Kategórie

Cena:

15,99 €

Popis

Audiokniha Byla to tichá dívka, autorka Michele Campbell, překlad Monika Pavlisová. Čte Dana Černá, režie Ondřej Černý.

DVĚ SESTRY-DVOJČATA, JEDNA PRESTIŽNÍ ŠKOLA... A VRAŽDA

Dvě sestry, Rose a Bel Enrightovy, se zapíší na prestižní internátní školu Odell v Nové Anglii, což by mohla být nejlepší událost jejich dosavadního života. Každá ze sester – ačkoli jsou dvojčata – je ale úplně jiná a škola mezi nimi vyvolá naprosto nečekanou rivalitu.

Odell má totiž i své temné stránky: děti z bohatých rodin, které jsou ponechány bez kontroly a bez pravidel; tradice a rituály, jejichž následky jsou vážnější, než by se na první pohled mohlo zdát; touhy a utajená přání, která nemohou vést k ničemu jinému než k tragédii.

Sarah Donovanová je manželkou ambiciózního učitele a také pro ni by se Odell mohl stát tím nejlepším, co její rodinu potkalo. Jak dobře ale zná svého manžela? Je to skutečně milující otec nebo jen mazaný lhář? A když jedné temné noci dojde k vraždě, kdo je vinen, kdo zná pravdu, a kdo v tom byl zapletený od samého začátku?

Byla to jedna tichá dívka? Protože vrahem nemusí být vždycky ten, od koho byste to nejvíc čekali…

MICHELE CAMPBELL
Po studiích práv na Harvardu a Stanfordu působila Michele Campbell jako federální prokurátorka v New York City, kde se specializovala na případy mezinárodního organizovaného zločinu a gangů.
Po čase se rozhodla úspěšnou kariéru ve světové metropoli ukončit a přestěhovala se s manželem a dvěma dětmi do idylického univerzitního městečka v Nové Anglii, které se dost podobá Belle River z jejího románu Vždycky je to manžel. V současnosti vyučuje trestní a ústavní právo a píše knihy. Na kontě má prozatím čtyři: Vždycky je to manžel, Byla to tichá dívka, Cizinec na pláži a Žena, která věděla příliš mnoho, jimiž si získala srdce čtenářů na obou březích Atlantiku. Má mnoho dobrých přítelkyň, pár nepřítelkyň a jen jednoho manžela, který jí – pokud je jí známo – nikdy o život neusiloval.

DANA ČERNÁ
Už při studiu na pražské konzervatoři hostovala v divadle v Hradci Králové, po absolutoriu v roce1990 nastoupila do angažmá ve Středočeském divadle Kladno – Mladá Boleslav. Po rozdělení divadel hrála v letech 1994–1998 v Městském divadle v Mladé Boleslavi. V letech 2000-2019 byla členkou pražského Činoherního klubu, kde ztvárnila řadu výrazných postav. V roce 2015 byla nominována na Cenu Thálie za roli učitelky zpěvu v inscenaci Commedia finita. Kromě divadla se věnuje dabingu (např. role Charlotte v seriálu Sex ve městě) a patří k předním rozhlasovým herečkám. Objevuje se i v seriálech či televizních filmech. Pro Audiotéku načetla například Dům duchů, Hlas kukačky, Balada o snech.

SHE WAS THE QUIET ONE
Text Copyright © 2018 by Michele Rebecca Martinez Campbell
Published by arrangement with St. Martin’s Publishing Group.
All rights reserved.

Ako audioknihu počúvať

Počúvajte audioknihy z webového prehrávača alebo pohodlne v mobilnej aplikácii Audioteka na zariadeniach:

Android

iOS

Ešte nemáte aplikáciu Audioteka vo svojom mobilnom zariadení? Stiahnite si ju z:

Hodnotenie užívateľov

4.3

Počet hodnotení: 44

Všetky hodnotenia pochádzajú od registrovaných užívateľov, ktorí zakúpili náš produkt či službu. Hodnotenie sú zberané, overované a zverejňované v súlade s Podmienkami a zásadami pre užívateľské hodnotenie