Blisko 700 audiobooków, których posłuchasz tylko w Audiotece
Ponad 200 superprodukcji i audioseriali
39,99 zł
Poza Audioteka Klub
Opis
Emilia Szewczyk to cicha, skromna dziewczyna. Niby zwykła nastolatka tuż przed maturą, jednak już z bagażem doświadczeń. Chwila zapomnienia, złudna miłość i świat Emilki legł w gruzach. Po przeprowadzce z Zamościa do Łodzi rozpoczyna naukę w liceum, próbując udawać, iż jest taka sama jak jej rówieśnicy. Giorgio Simonetti jest Włochem mającym polskie korzenie. Podejmując się pracy nauczyciela języka włoskiego w jednej z łódzkich szkół, nie podejrzewa, z jak problematycznymi uczniami przyjdzie mu się zmierzyć.
Próbując znaleźć sposób na lekceważącą jego przedmiot młodzież, proponuje rywalizację o możliwość uczestnictwa czworga najlepszych uczniów w wakacyjnej wyprawie do Włoch, którą sam zamierza sfinansować. Udaj się wraz z bohaterami w cudowną podróż do Sorrento. Odwiedź Neapol i Capri. Poczuj rytm gorącego włoskiego południa. Zakochaj się pod błękitnym niebem, wsłuchując w pieśń mitycznych syren.
Tu wszystko może się zdarzyć, a serce zawsze wygrywa z rozumem. Jednak czy Emilia i Giorgio mogą być razem? Czy związek nauczyciela i uczennicy ma szansę zyskać społeczną aprobatę? A może tak jak we włoskiej legendzie zostaną rozdzieleni i niczym Capri i Wezuwiusz będą patrzeć na siebie tylko z daleka?
Jak słuchać audiobooka?
Słuchaj audiobooka na urządzeniach Android i iOS w aplikacji Audioteki
Oceny i opinie słuchaczy
4.8
Średnia z 10 ocen: 4.8Średnia z 10 ocen
Tylko zalogowani użytkownicy mogą ocenić produkt. Zaloguj się
Halina
21.12.2024
Ocena użytkownika Halina z 21.12.2024, ocena 5; dobra książka,ale lektorka makabryczna. masa przekręconych słów- często bez sensu i powodujących błędy gramatyczne.dobra książka,ale lektorka makabryczna. masa przekręconych słów- często bez sensu i powodujących błędy gramatyczne.
kg
2.11.2024
Ocena użytkownika kg z 2.11.2024, ocena 5; Bardzo nie lubię gdy kończy się dobra książka. Gorąco polecam 😁Bardzo nie lubię gdy kończy się dobra książka. Gorąco polecam 😁
Sylwia
10.06.2026
Ocena użytkownika Sylwia z 10.06.2026, ocena 5; Przecudowna historia. Polecam z całego serca. DziękujemyPrzecudowna historia. Polecam z całego serca. Dziękujemy
Opinie pochodzą od zarejestrowanych Klientów, którzy dokonali zakupu naszego produktu lub usługi. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z Warunkami opiniowania.