Blisko 700 audiobooków, których posłuchasz tylko w Audiotece
Ponad 200 superprodukcji i audioseriali
49,99 zł
Poza Audioteka Klub
Opis
Cztery bohaterki. Jedna zła królowa. Ostateczna bitwa o przyszłość galaktyki, w której stawką jest wszystko, co kochają.
Nie była dziewczyną z lodu i szkła. Była dziewczyną ze słońca i z gwiezdnego pyłu. Księżniczka Winter jest podziwiana przez mieszkańców Księżyca za swoją grację i dobroć, a także za zapierającą dech w piersi urodę, pomimo blizn znaczących jej twarz. Winter od lat skrywa się w cieniu swojej macochy, królowej Levany, jednocześnie po cichu podważając jej poczynania. Choć jej serce należy do Jacina, przystojnego strażnika, wie, że na Księżycu miłość bywa wyrokiem śmierci. Jednak księżniczka nie jest tak słaba, jak wszyscy uważają. Gdy losy Winter splatają się z losami Cinder, Scarlet, Cress oraz reszty ich sojuszników, księżniczka musi podjąć decyzję – pozostać w ukryciu czy zaryzykować i znaleźć szczęśliwe zakończenie?
Nie chcesz przegapić tego ekscytującego finału Sagi Księżycowej!
Jak słuchać audiobooka?
Słuchaj audiobooka na urządzeniach Android i iOS w aplikacji Audioteki
Oceny i opinie słuchaczy
5
Średnia z 21 ocen: 5Średnia z 21 ocen
Tylko zalogowani użytkownicy mogą ocenić produkt. Zaloguj się
Andrzej
4.06.2026
Ocena użytkownika Andrzej z 4.06.2026, ocena 5; Kawał dobrej książki i całego cyklu. Fantastyka zawsze jest czymś, co kiedyś w przyszłości może się urzeczywistnić. Lektorka przeczytała bardzo dobrze.Kawał dobrej książki i całego cyklu. Fantastyka zawsze jest czymś, co kiedyś w przyszłości może się urzeczywistnić. Lektorka przeczytała bardzo dobrze.
Figamma011
22.05.2026
Ocena użytkownika Figamma011 z 22.05.2026, ocena 5; Uwielbiam tą serię i trochę mi smutno bo już więcej nie będzie książek z tej serii. Mimo to będę słuchać to od nowa i od nowa i od nowa!😀Uwielbiam tą serię i trochę mi smutno bo już więcej nie będzie książek z tej serii. Mimo to będę słuchać to od nowa i od nowa i od nowa!😀
ziemniaczek
16.06.2026
Ocena użytkownika ziemniaczek z 16.06.2026, ocena 5; jkby co to bylam druga
zarybisteeeee
ej tylko ja zauwazylam ze winter ma znacznie jaśniejszą okładkę od innych części?
porównajcie sejkby co to bylam druga
zarybisteeeee
ej tylko ja zauwazylam ze winter ma znacznie jaśniejszą okładkę od innych części?
porównajcie se
Opinie pochodzą od zarejestrowanych Klientów, którzy dokonali zakupu naszego produktu lub usługi. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z Warunkami opiniowania.