Produkt darmowy

To jest ogłoszenie o pracę - poszukuję prawej ręki. :)

Kolekcje, w których znajdziesz ten produkt:

Opis

Poszukuję prawej ręki i to nie dlatego, że moja została uszkodzona na hulajnodze! 😆
Audycja Zaprojektuj Swoje Życie rośnie wykładniczo, a dodatkowo mamy dużo ciekawych planów na dalszy rozwój. Potrzebny jest ktoś, kto potrafi realizować plany i pomysły lepiej niż ja sam próbuję to robić. :)
Więcej informacji i jedyna możliwość aplikowania pod tym linkiem:
Asystent / Project Manager – Media i Inwestycje
Miejsce pracy: Warszawa z opcją na pracę zdalną dla wyjątkowych kandydatów/kandydatek.
Główne zadania:
• Zarządzenie procesem produkcji i promocji audycji Zaprojektuj Swoje Życie, w tym współpraca z reklamodawcami i codzienny kontakt z fanami w mediach społecznościowych
• rozbudowywanie i kuratela nad listą mailingową audycji
• Współtworzenie portfolio produktów i usług pod marką Zaprojektuj Swoje Życie
• Bieżący kontakt z founderami inwestycji portfelowych Macieja Filipkowskiego
• Współpraca z firmą zarządzającą nieruchomościami i prowadzącą bieżącą obsługę inwestycji
• Wsparcie administracyjne
• Załatwianie spraw żmudnych i niemożliwych
Ważne kompetencje i umiejętności
• Świetna organizacja pracy
• Bezpośredniość i swoboda w komunikacji
• Duża samodzielność i wysoka wewnętrzna motywacja
• Oko do szczegółów
• Doświadczenie w kierowaniu projektami i zarządzaniu rozproszonym zespołem freelancer’ów
• Biegła znajomość języka angielskiego
Jak się ze mną pracuje
Współpraca z osobą pełną pomysłów, robiącą kilkanaście rzeczy na raz. Wymaga wewnątrzsterowności i ukierunkowania na wynik. Plus bardzo dobrej i prostej komunikacji. Zachwyca mnie „łapanie w lot” i samodzielne tworzenie z pomysłów projektów, a z projektów biznesów.
Zaprojektuj Swoje Życie
To autorska audycja Macieja Filipkowskiego, w której przedstawia on osoby podejmujące nietuzinkowe wyzwania. Pytania nie należą do łatwych, ale inspirują do zastanowienia się nad tym co nas napędza i dokąd zmierzamy. Odpowiedzi gości audycji są mądre biznesowo i życiowo. Pomagają zainspirować się do świadomego i odważnego projektowania swojego życia.
Maciej Filipkowski
Oprócz prowadzenie podcastu jest również aktywnym aniołem biznesu w Polsce, podążającym ścieżką rozwijania projektów i inwestycji od pomysłu do – czasem 🙂 – sukcesu. W portfolio posiada blisko 30 aktywnych inwestycji. Dodatkowo jest członkiem rad nadzorczych w prywatnych przedsiębiorstwach oraz członkiem YPO Gold Poland.
Jak wyglądać będzie proces rekrutacyjny
Zbieramy aplikacje do 20 marca potem wybranym kandydatom / kandydatkom wyślemy zaproszenie do dalszej części procesu rekrutacyjnego. W dalszych etapach możecie spodziewać się testu osobowościowego jak i zadania marketingowo-produktowego do rozwiązania. Szukamy zdolnej, doświadczonej i bardzo zmotywowanej osoby do naszego małego zespołu.
Jeśli nie odezwiemy się do Ciebie do końca marca oznacza to, że nie wybraliśmy Twojej osoby.
Życzę Ci powodzenia!
Maciej

Czytaj więcej

Oceny i opinie słuchaczy

Tylko zalogowani użytkownicy mogą ocenić produkt. Zaloguj się

Brak ocen, bądź pierwszy!