Blisko 700 audiobooków, których posłuchasz tylko w Audiotece
Ponad 200 superprodukcji i audioseriali
57,99 zł
Poza Audioteka Klub
Opis
„Piasek i dym” to pierwszy tom cyklu fantasy „Głos ponad mrokiem”.
Jak ukryć dar, który czyni jego posiadaczkę pożądanym narzędziem? Jak zdobyć upragnioną władzę, gdy walczy się z własną słabością? Co zrobić, gdy przełożeni zmuszają do wystąpienia przeciwko tej, którą chce się chronić? Odpowiedzi kryją się w porywającej historii trzech uzdrowicielek z zakonu bogini Namee: Miny, Karisty i Yolandy. Każda z nich stara się osiągnąć swoje cele – coś odkryć, coś zyskać, komuś pomóc, lecz ich sytuacja komplikuje się z dnia na dzień i wszystkie zostają wplątane w sieć intryg. Do tego zbliża się Święto Przesilenia – czas, w którym siły światła i ciemności ścierają się ze sobą ze szczególną gwałtownością. Tajemnice wychodzą na jaw, moc wymyka się spod kontroli, a jedna zła decyzja może pogrążyć w chaosie całe królestwo. Los zmusza bohaterki do podjęcia najtrudniejszych decyzji, tymczasem czytelnik wciąga się w pełną głębi, złożoną i świetnie skonstruowaną historię.
Głosu bohaterkom użyczyły: Magdalena Kumorek, Marta Wardyńska i Joanna Stoga.
Jak słuchać audiobooka?
Słuchaj audiobooka na urządzeniach Android i iOS w aplikacji Audioteki
Oceny i opinie słuchaczy
4.3
Średnia z 8 ocen: 4.3Średnia z 8 ocen
Tylko zalogowani użytkownicy mogą ocenić produkt. Zaloguj się
Waldemar
22.06.2026
Ocena użytkownika Waldemar z 22.06.2026, ocena 5; Ogromnie się cieszę, że nie spłoszyła mnie intensywna obecność kobiet w tej powieści. Autorka, uzdrowicielki i lektorki dają niesamowity popis profesjonalizmu i mocnej literatury, która wymyka się schematom. Wszyscy bohaterowie - zarówno kobiety, jak i mężczyźni - są tu pełnokrwiści, a sama fabuła ogniście prawdziwa, choć dzieje się w fantastycznym świecie. Podobno jest już drugi tom - czekam.Ogromnie się cieszę, że nie spłoszyła mnie intensywna obecność kobiet w tej powieści. Autorka, uzdrowicielki i lektorki dają niesamowity popis profesjonalizmu i mocnej literatury, która wymyka się schematom. Wszyscy bohaterowie - zarówno kobiety, jak i mężczyźni - są tu pełnokrwiści, a sama fabuła ogniście prawdziwa, choć dzieje się w fantastycznym świecie. Podobno jest już drugi tom - czekam.
Olga
22.06.2026
Ocena użytkownika Olga z 22.06.2026, ocena 5; Piękna, kunsztownie napisana powieść z wyrazistymi bohaterkami i cudownie wykreowanym światem.
Aż chce się więcej Miny, Yolandy i Karisty. Dziękuję wszystkim lektorkom za interpretację!Piękna, kunsztownie napisana powieść z wyrazistymi bohaterkami i cudownie wykreowanym światem.
Aż chce się więcej Miny, Yolandy i Karisty. Dziękuję wszystkim lektorkom za interpretację!
Gregor
22.06.2026
Ocena użytkownika Gregor z 22.06.2026, ocena 1; NIEEEEEEE !!!!!!NIEEEEEEE !!!!!!
Opinie pochodzą od zarejestrowanych Klientów, którzy dokonali zakupu naszego produktu lub usługi. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z Warunkami opiniowania.