To pierwsza rozmowa nagrana podczas tegorocznego NextFest Showcase. Rozmawiałem z częścią Wieczornika tj. z Pauliną Frąckowiak i Szymonem Siwierskim. O czym? O muzyce zespołu, albumie Równoległoświaty, lesie, mieście i o tym, co gra im w duszy.Zespół Wieczornik w składzie:Ola Samelczak – wokal
Szymon Siwierski – fortepian, muzyka
Paulina Frąckowiak – gitara basowa, tekst
Łukasz Świętek – gitara
Agnieszka „KOVA” Kowalczyk – wiolonczele
Instagram Wieczornika
