Blisko 700 audiobooków, których posłuchasz tylko w Audiotece
Ponad 200 superprodukcji i audioseriali
39,99 zł
Poza Audioteka Klub
Opis
Uważaj, czego sobie życzysz – z marzenia, by spotkać prawdziwego smoka, może się zrodzić wiele zębatych i pokrytych łuską kłopotów.
Po przygodach z udziałem wolpertingera Ryśka, psów otrutych wróżkowym pyłkiem, mantykory, jednorożca i innych magicznych podopiecznych przychodni w Zrębkach techniczka weterynaryjna Florka Kuna czuje się już w swojej nowej pracy – u boku weterynarki-nekromantki – nieco pewniej. Czy jest jednak gotowa na… plagę drakonidów?
Florka, jej współpracownik – faun Bastian i nieumarła szefowa, doktor Izabela Pokot, mają przed sobą kolejne wyzwania: trokarowanie katoblepasa, eksmisję aitwarasa i łapanie aż nazbyt zdrowego tatzelwurma. Codzienna praca w przychodni zajmującej się magicznymi stworzeniami wymaga zimnej krwi – niełatwo o nią jednak, gdy nowa techniczka zachowuje się podejrzanie, magiczny kot miota przepowiedniami, a za rogiem czyha przeciwnik prawdziwie przerażający: media…
Poznaj tajemnice opieki nad magicznymi stworzeniami! Z czym tym razem przyjdzie się zmierzyć Florce i załodze fantastycznego gabinetu weterynaryjnego?
Jak słuchać audiobooka?
Słuchaj audiobooka na urządzeniach Android i iOS w aplikacji Audioteki
Oceny i opinie słuchaczy
4.6
Średnia z 57 ocen: 4.6Średnia z 57 ocen
Tylko zalogowani użytkownicy mogą ocenić produkt. Zaloguj się
Dlaczego warto:
- Florka i jej zespół weterynaryjny przyciągają miłośników magii i zwierząt, oferując unikalne połączenie humoru i przygód w nietypowym otoczeniu.
- Interpretacja Anny Dereszowskiej nadaje postaciom wyrazistości, a jej głos sprawia, że każda scena staje się jeszcze bardziej angażująca dla słuchacza.
- Dzięki wplecionym elementom profesjonalnej terminologii weterynaryjnej, historia staje się bardziej realistyczna, co z pewnością docenią zarówno fani fantastyki, jak i miłośnicy zwierząt.
- Seria zdobyła uznanie za świeże pomysły i różnorodność magicznych istot, co czyni ją interesującą propozycją dla tych, którzy szukają czegoś nietypowego w literaturze młodzieżowej.
- Audiobook jest idealny na relaksujące wieczory, gdyż lekka narracja pozwala na łatwe wciągnięcie się w świat pełen czarów i przygód.
Oskar Wachowski
11.06.2024
Ocena użytkownika Oskar Wachowski z 11.06.2024, ocena 5; Winszuję Pani Joannie wnikliwego spojrzenia na świat weterynarii. Sam jestem lek. wetem i z olbrzymią przyjemnością i rozbawieniem słucham serii Necrovet. Lecznica w Zrębkach jest wymarzonym miejscem pracy, trochę nieosiągalnym ideałem. Obawiam się, że aby móc dorównać dr Izabelli sam musiałbym stać się liczem. ;-) Ale jeśli kiedyś założę własną klinikę, chciałbym, żeby przypominała właśnie Necrovet. ;-)
I nie zgadzam się z przedmówcą! Florka jest przeurocza i sam życzyłbym sobie takiej żony;-)Winszuję Pani Joannie wnikliwego spojrzenia na świat weterynarii. Sam jestem lek. wetem i z olbrzymią przyjemnością i rozbawieniem słucham serii Necrovet. Lecznica w Zrębkach jest wymarzonym miejscem pracy, trochę nieosiągalnym ideałem. Obawiam się, że aby móc dorównać dr Izabelli sam musiałbym stać się liczem. ;-) Ale jeśli kiedyś założę własną klinikę, chciałbym, żeby przypominała właśnie Necrovet. ;-)
I nie zgadzam się z przedmówcą! Florka jest przeurocza i sam życzyłbym sobie takiej żony;-)
Pani od tortów
29.01.2025
Ocena użytkownika Pani od tortów z 29.01.2025, ocena 5; To jest tak cudowna seria, że aż zapiera dech ! autorka posiada niesamowity talent, fabuła toczy się tak naturalnie, jakby rzeczywiście za rogiem mojego domu znajdowała się przychodnia prowadzona przez nekromentkę. Wszystkie postacie, wszystkie zdarzenia wykreowane są w tak naturalny sposób, bez udziwnień i przesady, że nie można się oderwać. Wchłonęłam za jednym posiedzeniem ❤️To jest tak cudowna seria, że aż zapiera dech ! autorka posiada niesamowity talent, fabuła toczy się tak naturalnie, jakby rzeczywiście za rogiem mojego domu znajdowała się przychodnia prowadzona przez nekromentkę. Wszystkie postacie, wszystkie zdarzenia wykreowane są w tak naturalny sposób, bez udziwnień i przesady, że nie można się oderwać. Wchłonęłam za jednym posiedzeniem ❤️
Dominika
27.01.2025
Ocena użytkownika Dominika z 27.01.2025, ocena 5; Książka równie świetna, jak poprzedni tom. Bohaterka jest pewniejsza siebie, co bardzo mnie cieszy. Ukłony dla Pani Ani, lektorki - cudownie się słuchało :) Książka wywołała u mnie uśmiech nie jeden raz a opisane przygody wciągają i połykają w całości :)Książka równie świetna, jak poprzedni tom. Bohaterka jest pewniejsza siebie, co bardzo mnie cieszy. Ukłony dla Pani Ani, lektorki - cudownie się słuchało :) Książka wywołała u mnie uśmiech nie jeden raz a opisane przygody wciągają i połykają w całości :)
Opinie pochodzą od zarejestrowanych Klientów, którzy dokonali zakupu naszego produktu lub usługi. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z Warunkami opiniowania.