Opinie (9)

5
Co za uczta, cieszyłam się każdym słowem Roger-a i interpretacja Zbigniewa. Wybuchy śmiechu i chwile refleksji. Polecam gorąco jako terapie na kompleksy.
Ewa Cwikla 09.11.2014
4.5
Znakomita rzecz. Wykonanie wzorcowe. Niby to zwykłe wynurzenia dawnego celebryty, ale jest to obraz i historia kawałka przeszłość opisana w tak ujmujący, angielski (z dystansem do samego siebie) sposób, że słuchanie jej jak gawędy jest czystą przyjemnością. Końcówka nieco przydługa, ale generalne plusy to przykrywają...
marr 27.03.2014
5
Ciekawa i wciągająca biografia aktora znanego głównie z Bonda. I do tego genialnie przeczytane przez Mistrza Zapasiewicza.
bandolier 14.11.2013
4.5
Ciekawa biografia znanego aktora (znany z ról w Świętym i Jamesie Bondzie), na tle realiów drugiej połowy ubiegłego wieku. Napisana z humorem, ciekawa nie tylko dla fanów Rogera Moora pamiętających czasy "Świętego". Chociaż trochę sarkastyczny głos lektora trochę psuje "lekkość" pióra autora, to jednak dobrze się słucha.
Baba 27.06.2013
4
Dla fanów Jamesa Bonda i Rogera Moore zapewne będzie to pozycja interesująca. Ciekawe są też poczynania R.Moora już po rozstaniu się z 007. Nie jest to jednak jakaś perełka, którą koniecznie trzeba przeczytać.
pitfor 28.01.2012
4
Bardzo dobra książka i nieźle przeczytana przez Zapasiewicza, ale nie całkowicie satysfakcjonująca. Mimo tego Polecam.
Przemek 16.04.2011
3.5
Kto wpadł na pomysł, żeby Roger Moore opowiadał o swoim życiu głosem Zapasiewicza??? To jakieś nieporozumienie...
Joanna 02.08.2010
5
rewelacja - polecam
bolek 06.06.2010
4
Ciekawa biografia z odpowiednią dozą humoru, okraszona szeregiem anegdot z życia filmowców. Roger Moore nie udaje nikogo, jest sobą, czyli wrażliwym sybarytą. Świetny lektor, nieodżałowany Zbigniew Zapasiewicz.
Wiesiek 23.09.2009

Produkt "Nazywam się Moore, Roger Moore. Autobiografia" nie jest obecnie dostępny w sprzedaży i nie można go dodać do koszyka.

Copyright © 2008-2020 Audioteka S.A.