Harry znów spędza nudne, przykre wakacje w domu Dursleyów. Czeka go piąty rok nauki w Hogwarcie i chciałby jak najszybciej spotkać się ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi, Ronem i Hermioną. Ci jednak wyraźnie go zaniedbują. Gdy Harry ma już dość wszystkiego wszystkiego postanawia jakoś zmienić swoją nieznośną sytuację, sprawy przyjmują całkiem nieoczekiwany obrót.
Jak słuchać audiobooka?
Słuchaj audiobooka na urządzeniach Android i iOS w aplikacji Audioteki
Oceny i opinie słuchaczy
4.9
Średnia z 1260 ocen: 4.9Średnia z 1260 ocen
Tylko zalogowani użytkownicy mogą ocenić produkt. Zaloguj się
Dlaczego warto:
- Fani serii o Harrym Potterze z pewnością docenią tę część za wciągającą fabułę, która rozwija się w nowym, emocjonującym kierunku, wprowadzając nowe postacie i wątki.
- Interpretacja Piotra Fronczewskiego nadaje audiobookowi wyjątkowy klimat, a jego umiejętność naśladowania głosów postaci sprawia, że historia staje się bardziej żywa i angażująca.
- Audiobook to doskonały wybór na relaksujące wieczory, ponieważ pozwala na łatwe zanurzenie się w magiczny świat, idealny do słuchania w różnych okolicznościach.
- ""Zakon Feniksa"", jako piąta część serii, zdobył uznanie zarówno wśród młodszych, jak i starszych słuchaczy, co potwierdzają entuzjastyczne opinie o jego jakości i emocjonalnej głębi.
- Dzięki połączeniu znanej i lubianej fabuły z dynamiczną interpretacją, audiobook staje się świetnym towarzyszem w podróży lub podczas codziennych aktywności.
Kamila
1.05.2018
Ocena użytkownika Kamila z 1.05.2018, ocena 5; Wspaniale przeczytana - fabuła i lektor wprowadzą nas całkowicie i rozbrajająco totalnie w magiczny świat. Pół gwiazdki jednak odejmuję, za niestaranność w czytaniu przez lektora nazwisk (nieprawidłowa wymowa Weasley, Blacka, McGonnagal i wielu innych) - nie wiem czy to składać na karb braku przygotowania przez producenta. Dodatkowo p. Fronczewski momentami zapomina przy przejściach wejść w neutralny głos lektora mówiąc głosem postaci - nie tak często jednak żeby przeszkadzało to słuchać.
Przy kolejnej części konieczna poprawa wymowy nazwisk!!!Wspaniale przeczytana - fabuła i lektor wprowadzą nas całkowicie i rozbrajająco totalnie w magiczny świat. Pół gwiazdki jednak odejmuję, za niestaranność w czytaniu przez lektora nazwisk (nieprawidłowa wymowa Weasley, Blacka, McGonnagal i wielu innych) - nie wiem czy to składać na karb braku przygotowania przez producenta. Dodatkowo p. Fronczewski momentami zapomina przy przejściach wejść w neutralny głos lektora mówiąc głosem postaci - nie tak często jednak żeby przeszkadzało to słuchać.
Przy kolejnej części konieczna poprawa wymowy nazwisk!!!
megu
11.02.2018
Ocena użytkownika megu z 11.02.2018, ocena 5; Jak zawsze mistrzostwo świata jeśli chodzi o czytanie Pana Piotra. Nie daję natomiast 5 gwiazdek, ponieważ boli mnie złe odczytywanie niektórych nazwisk, a zwłaszcza "Blejk(!!!)", zamiast "Blak" (Black), "Lołgud", zamiast "Lowgud"(Lovegood), "Hogsmejd", zamiast "Hogsmid" (Hogsmead) itp. Już darowałabym nawet złe odczytywanie nazwiska Seamusa, które powinno być wymawiane jako "Szejmus"... Zastanawia mnie czy w takich produkcjach nie ma jakiegoś konsultanta językowego, czy lektor po prostu czyta tak jak mu się wydaje:< Trochę szkoda.Jak zawsze mistrzostwo świata jeśli chodzi o czytanie Pana Piotra. Nie daję natomiast 5 gwiazdek, ponieważ boli mnie złe odczytywanie niektórych nazwisk, a zwłaszcza "Blejk(!!!)", zamiast "Blak" (Black), "Lołgud", zamiast "Lowgud"(Lovegood), "Hogsmejd", zamiast "Hogsmid" (Hogsmead) itp. Już darowałabym nawet złe odczytywanie nazwiska Seamusa, które powinno być wymawiane jako "Szejmus"... Zastanawia mnie czy w takich produkcjach nie ma jakiegoś konsultanta językowego, czy lektor po prostu czyta tak jak mu się wydaje:< Trochę szkoda.
super lubię Harrego Pottera
12.01.2021
Ocena użytkownika super lubię Harrego Pottera z 12.01.2021, ocena 5; lubię Harrego Pottera dla mnie bardzo fajnie nie mam czego się czepiać uwielbiam słuchać Harrego Pottera bo nie chcę czytać tej książki bo jest bardzo długa więc zawsze słucham ja słuchałem
pierwszej części oceniam 9/10
drugiej części oceniam 10/10
trzeciej części oceniam 10/10
czwartej części oceniam 10/10
piątej części oceniam 10/10
dla mnie piąta część jest bardzo fajna nie no piąta część jest superowa nie no nie serio nie mam czego się czepiać uwielbiam tą część najbardziej ze wszystkich .lubię Harrego Pottera dla mnie bardzo fajnie nie mam czego się czepiać uwielbiam słuchać Harrego Pottera bo nie chcę czytać tej książki bo jest bardzo długa więc zawsze słucham ja słuchałem
pierwszej części oceniam 9/10
drugiej części oceniam 10/10
trzeciej części oceniam 10/10
czwartej części oceniam 10/10
piątej części oceniam 10/10
dla mnie piąta część jest bardzo fajna nie no piąta część jest superowa nie no nie serio nie mam czego się czepiać uwielbiam tą część najbardziej ze wszystkich .
Opinie pochodzą od zarejestrowanych Klientów, którzy dokonali zakupu naszego produktu lub usługi. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z Warunkami opiniowania.