Blisko 700 audiobooków, których posłuchasz tylko w Audiotece
Ponad 200 superprodukcji i audioseriali
34,90 zł
Poza Audioteka Klub
Opis
„Chrzest ognia. Tom 2” – kontynuacja bestsellerowej sagi o Wiedźminie.
Andrzej Sapkowski, arcymistrz światowej fantasy, zaprasza do swojego Neverlandu i przedstawia uwielbianą przez czytelników i wychwalaną przez krytykę wiedźmińską sagę!
II tom „Chrztu ognia” zrealizowany został w formie słuchowiska w wykonaniu 64 aktorów. W wiedźmiński świat ludzi, czarodziejów i magiczną sztuką wyhodowanych bestii wprowadza nas narrator Krzysztof Gosztyła.
Oto Geraltowa kompania:
- Jaskier, trubadur w kapelusiku z piórkiem egreta. Studiował siedem sztuk wyzwolonych, słynny po wszystkich dworach i zamtuzach. „Kłamliwa łajza” i „zachrypnięty bażant” to najłagodniejsze z określeń, jakim obdarzają go porzucone kochanki;
- Cahir, czarny rycerz z koszmarów Ciri. Poszukiwany przez najlepszych szpiegów Cesarstwa Nilfgaardczyk, który dowodzi, że Nilfgaardczykiem wcale nie jest;
- Milva, trafiająca z dwustu kroków łuczniczka. Pyskata i do słów nieparlamentarnych skora;
- Regis, cyrulik intelektualista. Nosi się staroświecko i pachnie ziołowo-korzennie. Osobnik jakby nie z tej bajki;
- piątka krasnoludów oraz sprytny gnom zwiadowca.
Jak słuchać audiobooka?
Słuchaj audiobooka na urządzeniach Android i iOS w aplikacji Audioteki
Oceny i opinie słuchaczy
4.9
Średnia z 481 ocen: 4.9Średnia z 481 ocen
Tylko zalogowani użytkownicy mogą ocenić produkt. Zaloguj się
Dlaczego warto:
"Chrzest ognia. Tom 2" to audiobook, który zachwyca słuchaczy swoją mistrzowską produkcją. Aktorzy wcielają się w postacie z niezwykłą autentycznością, a realistyczne efekty dźwiękowe tworzą niezrównaną atmosferę. Fani wyrażają żal z powodu braku kontynuacji tej serii, podkreślając, że głosy lektorów i oprawa muzyczna są niezastąpione. Każde odsłuchanie to emocjonująca podróż, pełna humoru i refleksji nad ludzką naturą. Choć saga pozostaje niedokończona, dotychczasowe części są uznawane za arcydzieło, a fani z niecierpliwością czekają na kolejne tomy, licząc na spektakularny finał."
Łukasz
28.03.2025
Ocena użytkownika Łukasz z 28.03.2025, ocena 5; Do jednej z najgorszych niespodzianek jakie miałem w życiu było to że ta cudowna seria kończy się na tym tomie. Nigdy nie spotkałem tak immersyjnego doświadczenia i w życiu już chyba nie spotkam. Wielkie gratulacje dla twórców za stworzenie czegoś tak doskonałego. Zróbcie może jakaś zrzutkę, dogadajcie się z licencjodawcą i ludzie na pewno będą chcieli żeby seria była dokończona. Trzymam za to kciuki.Do jednej z najgorszych niespodzianek jakie miałem w życiu było to że ta cudowna seria kończy się na tym tomie. Nigdy nie spotkałem tak immersyjnego doświadczenia i w życiu już chyba nie spotkam. Wielkie gratulacje dla twórców za stworzenie czegoś tak doskonałego. Zróbcie może jakaś zrzutkę, dogadajcie się z licencjodawcą i ludzie na pewno będą chcieli żeby seria była dokończona. Trzymam za to kciuki.
GreG & Co.
24.06.2026
Ocena użytkownika GreG & Co. z 24.06.2026, ocena 5; Subiektywnie, Chrzest ognia, to najlepsza z części wiedźmińskiej sagi. Wracam do niej regularnie, ale tym razem zaraz po wysłuchaniu rozczarowującego Rozdroża Kruków i kontrast zwala z nóg. Doskonałe zwroty akcji, ciekawa fabuła, bohaterowie tętniący życiem, świetny humor sytuacyjny i mistrzowska realizacja. Nie chce się wierzyć, że to dzieło tego samego autora.Subiektywnie, Chrzest ognia, to najlepsza z części wiedźmińskiej sagi. Wracam do niej regularnie, ale tym razem zaraz po wysłuchaniu rozczarowującego Rozdroża Kruków i kontrast zwala z nóg. Doskonałe zwroty akcji, ciekawa fabuła, bohaterowie tętniący życiem, świetny humor sytuacyjny i mistrzowska realizacja. Nie chce się wierzyć, że to dzieło tego samego autora.
RW
2.06.2022
Ocena użytkownika RW z 2.06.2022, ocena 5; Mam nadzieję, że seria wiedźmińskich audiobooków w wykonaniu Zespołu Lektorów będzie kontynuowana. Większość głosów była dobrana bardzo dobrze, świetne wykonanie i dość realistyczne odgłosy w tle - efektem jest niezła immersja, pomimo braku obrazu znacznie lepsza niż w przypadku którejkolwiek z dotychczasowych ''ekranizacji'' ;)Mam nadzieję, że seria wiedźmińskich audiobooków w wykonaniu Zespołu Lektorów będzie kontynuowana. Większość głosów była dobrana bardzo dobrze, świetne wykonanie i dość realistyczne odgłosy w tle - efektem jest niezła immersja, pomimo braku obrazu znacznie lepsza niż w przypadku którejkolwiek z dotychczasowych ''ekranizacji'' ;)
Opinie pochodzą od zarejestrowanych Klientów, którzy dokonali zakupu naszego produktu lub usługi. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z Warunkami opiniowania.