Nahoru

Doporučené

Zobrazit vše
Nahoru

Bestsellery

Zobrazit vše
Nahoru

Speciální nabídky

Zobrazit vše
Nahoru

Nejzajímavější hodnocení

5
Pro mě zatím jednoznačně nejlepší načtený díl!!! Slyšela jsem ho už podruhé a o to více jsem ocenila napětí, hraní s různými realitami, s představami posluchačů atd. Obsah je sice dost morbidní, složitý, zamotaný a plný postav, ale o to zajímavější... Stejně tak dobrý se mi zdál ještě Sněhulák, škoda, že není také načtený. Velice knihu doporučuji a děkuji za krásné hodiny napínavého poslechu...
Pavla K. 06.10.2018
5
Jedna z nejlepších detektivek, které jsem kdy poslouchal (četl). Zajímavá zápletka, sugestivní líčení jednotlivých scén, zajímavé sondy do psychiky postav, velmi nečekané rozuzlení včetně dramatické utajené tečky. Poslechnuto jedním dechem za dva dny.
Jaroslav 26.08.2018
3.5
Dobre, zabavne, rozhodne se u cteni pobavite. Na muj vkus snad jen mohly byt vynechany nektere zvuky (zatroubeni, odfrknuti, klapnuti, atd...), ktere mely patrne dokreslovat dej, na mne vsak pusobily rusive, nekdy az trapne. 1/2 hvezdicky odebrano za vysokou cenu.
smrt 17.04.2012
4.5
Hoci Tomáš Šebek o sebe hovorí, že nie je literát, táto kniha je rozhodne majstrovské reportážne dielo. Autor dokonale zachytáva atmosféru, dokáže využívať retrospektívu, nebráni sa ani zaznamenávaniu udalostí v tretej osobe z pohľadu pacienta a jednotlivé časti oddeľuje pútavými medzititulkami. Okrem detailov z chirurgickej praxe zachytáva aj rôzne kultúry, s ktorými sa na svojej misii stretáva. Tak sa hneď v úvode dozviete, čo sa stane tomu, kto si na verejnosti prdne. Pri tejto knihe ťažko podľa mňa hovoriť o dejovej línii, to ale neznamená, že by ste sa pri jej čítaní nudili. Ak ale odpadávate pri prvých kvapkách krvi, pripravte sa na to, že v texte sa krv spomína skoro tak často, ako spojky a predložky. Zvukové spracovanie je výborné, nič ma nerušilo, hlas je príjemný, súbory sú logicky rozdelené a nie sú ani veľmi dlhé.
Ondrej 14.05.2016
Copyright © 2011-2019 Audiotéka.cz s.r.o.