Nahoru

Doporučené

Zobrazit vše
Nahoru

Bestsellery

Zobrazit vše
Nahoru

Speciální nabídky

Zobrazit vše
Nahoru

Nejzajímavější hodnocení

5
Jo Nesbo nemá chybu,prostě umí jak detektivky tak i doktor Proktor pro děti,nic pro cimprlichy, dlouho jsme se s vnukem tak nenachechtali, Anna Konda nás odporoučel k zemi,kdo není škarohlíd doporučuji všemi deseti, David Novotný prostě excelentní.
Marcela 22.07.2014
5
Klasika, která nikdy neomrzi a nezklame. Karel Höger je jedinečný!
Kájina 24.02.2018
5
Výborné. Peter May v sukních. Mělo to spád, popisné pasáže byly poutavé, nenudily. Ostrovní prostředí, atmosférická místa spojená s místními okultními pověstmi a náhled do mysli vraha byl velice zajímavý. Oba interpreti byli vynikající. Příjemný poslech.
Peter May v sukních 02.08.2018
4.5
Povinné čítanie pre všetky stredné školy v rámci dejepisu, pripadne iného vhodného predmetu. Aby súčasná mládež mala potuchy o začiatkoch a rozbehu informačnej revolúcie. A tiež by im to pomohlo pochopiť, že ešte pred cca 25 rokmi tu neboli bežne dostupné osobné PC, notebooky a o smart phones nikto nič netušil :-). A čo všetko bolo potrebné spraviť, aby sme ich tu dnes mali a mali možnosť komunikovať s kýmkoľvek, kdekoľvek a kedykoľvek. Zároveň je to perfektná motivačná kniha s obrovským množstvom príkladov úspešných ľudí, ktorí boli rôznymi spôsobmi motivovaní k dosiahnutiu úspechov v tom, čo robili.
Miro 10.11.2016
Copyright © 2011-2019 Audiotéka.cz s.r.o.