Prihlásiť sa
0

Vyzvědačka

4.5
Dĺžka:
3 hodiny 50 minút
Autor:
Kategória:
Vydavateľ:
Typ:
Audiokniha kompletná
Formát:
MP3 na stiahnutie
Hore

Popis

Vyzvědačka - audiokniha obsahuje románové zpracování skutečného příběhu Maty Hari. Autor Paulo Coelho. Čtou Simona Peková a Zdeněk Junák.

V Coelhově audioknize Vyzvědačka ožívá skutečný příběh Maty Hari, slavné kurtizány obviněné ze špionáže, která byla před sto lety popravena pro velezradu. Mata Hari byla tanečnice, šokující a těšící publikum za první světové války, a stala se důvěrnicí některých z nejbohatších a nejmocnějších mužů té doby. Odvážila se překonat moralismus a provinční mentalitu počátků 20. století, ale nakonec za to zaplatila vlastním životem. Když v pařížském vězení čekala na popravu, jedním z jejích posledních přání bylo pero a papír, aby mohla psát dopisy...

Paulo Coelho (1947)
Paulo Coelho, který je považován za jednoho z nejvlivnějších spisovatelů dnešní doby, uveřejnil své knihy v 168 zemích v překladu 80 jazyků, jejich náklad přesáhl počet 150 milionů výtisků. Rodák z Rio de Janeira svou literární dráhu začal jako dramatik, textař, novinář a scénárista. V roce 1987 prošel Svatojakubskou cestou. Rok po této pouti napsal Mágův deník. V následujícím roce vydal Alchymistu. Od té doby Paulo Coelho nastoupil dráhu, která z něj učinila jednoho ze tří nejprodávanějších autorů na světě. Z bohatého kaleidoskopu jeho děl Tympanum dosud vydalo audioknihy Alchymista, Poutník – Mágův deník, Čarodějka z Portobella a Nevěra.

Stiahnuť
20 min.
úplne zadarmo

Vyskúšať
4.5
Nie je to klasický Coelho, ale titul určite stojí za pozornosť. Rozprávanie obsahuje množstvo silných momentov a výborná interpretácia emotívny zážitok iba prehlbuje. Odporúčam pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o biografie a životopisy.
Sabina, plutonium.sk 07.02.2017