Prihlásiť sa
0

Tracyho tygr

5
Dĺžka:
2 hodiny 23 minút
Kategória:
Vydavateľ:
Typ:
Audiokniha kompletná
Formát:
MP3 na stiahnutie
Hore

Popis

Tracyho tygr - kultovní příběh, jenž vypráví William Saroyan pro potřeby audioknihy namluvili Martha Issová, Lukáš Hlavica, Jiří Lábus, Ivan Trojan, Josef Abrhám, Ilja Racek, Jiří Schmitzer, Arnošt Goldflam. Režie: Jan Jiráň.

Velký příběh o lásce, o fantazii a odvaze. Příběh o tygrovi, o Thomasu Tracym a Lauře Luthyové. Co kdybychom každý měli svého tygra, který by nám ukazoval cestu k našim největším snům? Nové vydání americké kultovní novely s mimořádným hereckým obsazením znovu připomene půvabný příběh Thomase Tracyho, newyorského mladíka, ke kterému se jednoho dne připojí jako stálý společník tygr, na něhož mladík už od dětství čeká, aby v něm probudil lásku k dívce Lauře a naučil ho dalším důležitým věcem, jež potřebuje ke své proměně v muže.

William Saroyan (1908–1981) | Narodil se v Kalifornii kam se jeho rodina přistěhovala z Arménie a v arménské komunitě také vyrostl. Stal se uznávaným a velmi plodným americkým spisovatelem, je autorem řady divadelních her, básní a povídek. Za divadelní hru Čas tvého života byl v roce 1940 oceněn Pulitzerovou cenou.

Stiahnuť
10 min.
úplne zadarmo

Vyskúšať
5
10.04.2017
5
Skvelý, mierne uletený, melancholický a netradičný príbeh, ktorému vydavateľstvo doprialo skvelú interpretáciu. Kto sa nikdy nestretol s Tracyho tigrom, nemôže si hovoriť milovník kníh. Za zdanlivým výmyslom či bláznovstvom sa ukrýva obrovská porcia pravdy, ktorá nikdy nestratí svoj význam bez ohľadu na rok píšuci sa v kalendári. Táto audiokniha sa u nás počúva neustále a vždy v nej dokážeme nájsť niečo nové, niečo, čo predtým bolo skryté.
Lenka, plutonium.sk 17.09.2016