Prihlásiť sa
0

Mariňáci 1

4
Dĺžka:
8 hodín 51 minút
Interpret:
Kategória:
Vydavateľ:
Séria:
Typ:
Audiokniha kompletná
Formát:
MP3 na stiahnutie
Hore

Popis

Mariňáci 1 - audiokniha obsahuje prvý diel sci-fi série, ktorej autorom je Robert Fabian. Číta Zdeněk Velen.

Nalíčili na ně smrtonosnou past, která sklapla. Člověk by čekal, že budou mít víc rozumu…
Jenže tohle jsou mariňáci. A mezi námi – kdo by chtěl žít věčně?

Kultovní román a bible české military sci-fi od Roberta Fabiana vás ve své zvukově podobě zasáhne stejně jako palebná přehrada třiceti sedmi chlapů v plné zbroji. Čeká vás jedna monumentální bitva s několika mezihrami. Tak si pojďte hrát…
Prásk!

Robert Fabian (1969) je tajemnou legendou české military sci-fi. Před svými čtenáři se zapírá, takže je o něm známo pouze to, že působil (působí?) v ozbrojených složkách. A tenhle inspirační vzor jeho knihy nezapřou. Rozsáhlý román Mariňáci vyšel poprvé v roce 2000 a od té doby se dočkal tří dotisků. Fabian je autorem i dalších vynikajících knih, jako je např. trilogie Carpe Diem (2005), Semper fi (2009) a Dies irae (2014).

Zdeněk Velen (1974) k divadlu nejprve nastoupil jako jevištní technik a s divadlem si padli vzájemně do oka. Absolvoval DAMU a nyní působí na pražských divadelních scénách. Svou první audioknihou „Palubní střelec“ nadchl fanoušky R. Fabiana. Když máte Zdeňka, mariňáka vzhledem i hlasem, nemusíte se poohlížet po jiném narátorovi a směle mu svěříte i „Mariňáky“ – bibli české military sci-fi.

Stiahnuť
45 min.
úplne zadarmo

Vyskúšať
5
08.05.2017
4
Klasicke military sci-fi z pera ceskeho autora. Prva polovica je trosku slabsia, ako po strane pera, predsa len je to Fabianova prvotina, tak aj po strane hlasu. Po prvej tretine sa to vsak pomerne ustali, dielo prestane vyzerat ako kopia votrelcov a naopak zacne vnasat nove prvky do deja. Odporucam kupit sucasne s druhou polovicou, pretoze inak zostanete ako ja visiet v strede deja :).
Gullath 07.08.2016